foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

HORARIO D'ATENCIÓ DEL PROFESSORAT 2017 2018

PROFESSOR/A DEPARTAMENT HORA I DIA
Àngela Sellés Valencià Dijous 11:05 - 12:00
Antonio Tomás Matemàtiques Dijous 9:50 - 10:45
Begoña García Informàtica Dilluns 8:55 - 9:50
Carmen Alcalá (Cap de Departament) Religió Dilluns 11:05 - 12:00
Cristina Aresté (Tutora 1r BATX B) Filosofia Dijous 13:15 - 14:10
Carmen Carratalá (Tutora 2n ESO B) Geografia i Història Dimarts 9:50 - 10:45
Carmen García Valencià Dijous 9:50 - 10:45
Carmen González (Tutora 2n FPB Perruqueria i Estètica) Perruqueria i Estètica Dilluns 9:50 - 10:45
Cristina García (cap de Departament) Castellano Dijous 11:05 - 12:00
Caterina Martínez (cap de Departament) Valencià Dimarts 8:55 - 9:50
Charo Navarro (Tutora 2n ESO A) Valencià Dijous 11:05 - 12:00
Carolina Santonja (Tutora 1r ESO A) Valencià Dimecres 9:50 - 10:45
Carmen Yagües (Tutora 3r ESO C) Castellano Dilluns 8:55 - 9:50
Damián Cremades (Tutor 1r FPB Serveis Administratius) Informàtica Dijous 9:50 - 40:45
Dulce Maestre Matemàtiques Dimarts 9:50 - 10:45
Daniel Pérez Arts Plàstiques Dilluns 13:15 - 14:10
Enrique Arcaina (Coordinador Cicles Formatius) Informàtica Dimarts 12:00 - 12:55
Esther Zarzo (Tutora 1r BATX A) Filosofia Dijous 12:00 - 12:55
Esaú Jover (Tutor 1r CFGM SMR) Informàtica Divendres 9:50 - 10:45
Eduardo Marimón (Coordinador TIC) Informàtica Dijous 8:55 - 9:50
Emilio Martín (Tutor 4t ESO C) Matemàtiques Dimecres 9:50 - 10:45
Elena Montiel (Coordinador Formació Centres) Llatí i Grec Dilluns 11:05 - 12:00
Encarna Ruiz (Tutora 4t ESO D) Castellano Dimecres 8:55 - 9:50
Encarni Samper (Secretària) Tecnologia Dimecres 8:55 - 9:50
Fabián López Informàtica Dilluns 13:15 - 14:10
Francisca Martín (Tutora 1r ESO B) Música Dimecres 11:05 - 12:00
Francisco Pérez (Tutor 2n FPB Serveis Administratius / Coordinador Aules Informàtica) Informàtica Divendres 11:05 - 12:00
Francisca Rodríguez (Cap de Departament) Francés Dimarts 13:15 - 14:10
Francisco Sansano Biologia i Geologia Dimarts 8:55 - 9:50
Francisco Varó Música Dijous 9:50 - 10:45
Guillermo Davó Educació Física Dilluns 8:55 - 9:50
Gonzalo Jaén (Cap de Departament) FOL Dilluns 13:15 - 14:10
Gloria Pérez (Cap de Departament) Música Dilluns 12:00 - 12:55
Inmaculada Beneyto (Tutora 2n ESO D) Tecnologia Dijous 11:05 - 12:00
Inmaculada Juan (Tutora 3r ESO C PMAR) Biologia i Geologia Dijous 12:00 - 12:55
Isabel López (Tutora 3r ESO A) Geografia i Història Dimarts 9:50 - 10:45
Inés Pastor (Tutora 3r ESO B) Matemàtiques Dimecres 8:55 - 9:50
Inmaculada Pérez Anglés Dimecres 8:55 - 9:50
Inmaculada Seguí Orientació Dimarts 8:55 - 9:50
José Antonio García (Cap de Departament / Tutor 4t ESO A) Biologia i Geologia Dimarts 9:50 - 10:45
Juan Carlos Cebrián (Cap de Departament) Tecnologia Divendres 9:50 - 10:45
José Luís Navarro (Cap de Departament) Anglés Divendres 12:00 - 12:55
Javier Tendero (Cap d'Estudis) Geografia i Història Dimarts 12:00 - 12:55
Laura Grau (Tutora 2n ESO E) Física i Química Dijous 11:05 - 12:00
Laura Girón (Coordinadora Programes Europeus) Anglés Dijous 9:50 - 10:45
Lourdes Pastor (Tutora 4t ESO B) Geografia i Història Dimarts 9:50 - 10:45
Marisa Aldaz (Tutora 2n BATX B / Coordinadora Batxillerat) Anglés Divendres 8:55 - 9:50
Monserrate Bascuñana (Cap de Departament) Educació Física Dijous 11:05 - 12:00
Marisa Cartagena (Cap de Departament) Matemàtiques Dijous 8:55 - 9:50
Manuel Faus Educació Física Dimecres 8:55 - 9:50
Mar García (Directora) Geografia i Història Divendres 12:00 - 12:55
María Jesús de Sales (Cap de Departament) Arst Plàstiques Dimarts 8:55 - 9:50
María José González (Cap de Departament) Física i Química Dimarts 11:05 - 12:00
María Jesús Sánchez (Coordinador Programa Plurilingüe) Física i Química Dimecres 8:55 - 9:50
Mar Martínez (Tutora 1r FPB Perruqueria i Estètica) Perruqueria i Estètica Dimarts 12:00 - 12:55
María José Orts (Tutora 2n ESO C) Castellano Dilluns 8:55 - 9:50
Mario Polo (Cap de Departament) Economia Dimecres 8:55 - 9:50
María Rodríguez (Tutora 1r ESO E) Matemàtiques Dimecres 11:05 - 12:00
Miguel Rico Matemàtiques Dimarts 8:55 - 9:50
Miguel Viso (Cap de Departament) Geografia i Història Dilluns 13:15 - 14:10
Monica Vilela (Tutora 3r ESO D)  Anglés Dijous 11:05 - 12:00
Nuria López (Tutora 1r BATX C / Coordinadora Biblioteca) Castellano Dimarts 13:15 - 14:10
Pau Buigues (Tutor 4t ESO A REF / Coordinador Convivènia i Igualtat) Tecnologia Dilluns 11:05-12:00
Pilar Ortega (Cap de Departament) Filosofia Dimarts 8:55 - 9:50
Rodolfo Abad (Tutor 1r ESO F) Tecnologia Dilluns 13:15 - 14:10
Rocío del Cerro Orientació Dimarts 8:55 - 9:50
Raquel Izquierdo (Tutora 1r ESO C) Anglés Dimarts 9:50 - 10:45
Santiago Escoda (Vicedirector) Valencià Dijous 8:55 -9:50
Sara Fernández (Tutora 2n BATX A) Castellano Dijous 9:50 - 10:45
Salud Marhuenda (Coordinadora Banc de Llibres) Física i Química Dimecres 11:05 - 12:00
Silvia Pina (Tutora 1r ESO D) Biologia i Geologia Dilluns 11:05 - 12:00
Tina López (Coordinadora Secundària) Arts Plàstiques Dimarts 8:55 - 9:50
Victoria Fraile (Cap de Departament / Tutora 2n CFGM SMR) Informàtica Dijous 11:05 - 12:00
Virginia González (Cap de Departament) Orientació Dimarts 8:55 - 9:50

Copyright © 2017 IES MUTXAMEL Rights Reserved.